BEEBIOOTUSE FOTOSESSIOON

Lapseootus on kindlasti üks erilisemaid aegu naise elus ning imelise teekonna algus.
Peagi saab naisest Ema, mehest Isa ja paarist Perekond 🙂

Millal on parim aeg pildistamiseks?

Beebiootuse sessiooni võiks planeerida raseduse 30.-34. nädalale. Siis on kõht ilu ja ümar ning ka pildi peal kenasti nähtav ja Sul omal veel mugav poseerida. Mitmikute ootuse puhul oleks parim aeg pildistamiseks 26.-32. rasedusnädalal, kuna beebide sünd võib toimida esialgsest sünnitähtajast varem.
Loomulikult olete oodatud ka varem või veidi hiljem, kõikide naiste ootuseaeg on erinev ja oleneb täiesti enda enesetundest ja soovist.

Mida sessioonile selga panna, millega arvestada?

Kuna selle sessiooni keskpunktiks on seekord sinu armas ümar kõhuke, siis soovitan valida pigem veidi ümber keha hoidvaid riideid ja vältida väga lohvakate rõivaste kasutamist. Võimalusel võib kaasa võtta ka mõne riideeseme millega saame kõhtu paljastada, selleks valida näiteks mõni eest lahti nööbitav kampsun, pluus või mõned komplektid ilusat pesu millega saab teha soovi korral imearmast ja ilusat beebiootuse buduaari, stiliseerime sessiooni nii nagu just sulle sobib.

Nõuandeid riietevalikuks:
  • Riietuse valimisel pigem valida ümber lõikeid, et rõhutada sinu armast beebikõhtu.
  • Voogavad või ümber maani kleidid on alati sobivad ja kindel valik.
  • Parimad toonivalikud on kindlasti pastelsed ja rahulikud, samuti ühevärvilised rõivad.
  • Soovitan valida riideid millel ei oleks väga julgeid mustreid ja värvikombinatsioone, need võivad suunata pildil tähelepanu sinult eemale ja mõjuda liiga kirjudena.
  • Kaaslasega ja lastega sessioonile tulles soovitan toonide ja stiili mõttes kõigil pereliikmetel omavahel sobituda ja sarnaneda.
  • Palun kaasa võtta ka valget ja musta värvi pesu, et neid saaks sobitada erinevate kleitide ja aksessuaaridega.
  • Aksessuaarid, ehted ja lilled teevad riietuse / stiili huvitavamaks ning ainulaadsemaks, teile omasemaks.

Kus sessioon toimub?

Beebiootuse aja sessiooni võime läbi viia valgusküllases ja hubases stuudios või mõnes muus vabalt valitud kohas ning looduses.

Kaitstud foto