BEEBIOOTUSE FOTOSESSIOON

Lapseootus on kindlasti üks erilisemaid aegu naise elus ning imelise teekonna algus.
Peagi saab naisest Ema, mehest Isa ja paarist Perekond 🙂

Millal on parim aeg pildistamiseks?

Beebiootuse sessiooni võiks planeerida raseduse 26.-34. nädalale. Siis on kõhtu ka pildi peal nähta ja Sul omal veel mugav poseerida.
Loomulikult olete oodatud ka varem või veidi hiljem, kõikide naiste ootuseaeg on erinev ja oleneb täiesti enda enesetundest ja soovist.

Sessioni soovitame broneerida võimalikult varakult, et leiaksime õiges ajavahemikus Sulle sobiva aja.

Mida sessioonile selga panna, millega arvestada?

Kuna selle sessiooni keskpunktiks on seekord sinu armas ümar kõhuke, siis soovitan valida pigem veidi ümber keha hoidvaid riideid ja vältida väga lohvakate rõivaste kasutamist. Võimalusel võib kaasa võtta ka mõne riideeseme millega saame kõhtu paljastada, selleks valida näiteks mõni eest lahti nööbitav kampsun, pluus või mõned komplektid ilusat pesu millega saab teha soovi korral imearmast ja ilusat beebiootuse buduaari, stiliseerime sessiooni nii nagu just sulle sobib.

Nõuandeid riietevalikuks:
  • Riietuse valimisel pigem valida ümber lõikeid, et rõhutada sinu armast beebikõhtu.
  • Voogavad või ümber maani kleidid on alati sobivad ja kindel valik.
  • Parimad toonivalikud on kindlasti pastelsed ja rahulikud, samuti ühevärvilised rõivad.
  • Soovitan valida riideid millel ei oleks väga julgeid mustreid ja värvikombinatsioone, need võivad suunata pildil tähelepanu sinult eemale ja mõjuda liiga kirjudena.
  • Kaaslasega ja lastega sessioonile tulles soovitan toonide ja stiili mõttes kõigil pereliikmetel omavahel sobituda ja sarnaneda, võib kaasa võtta ka erinevaid komplekte, et kohapeal valida sobivaimad Sinu valitud kangaste või muude riietustega.
  • Palun kaasa võtta ka naha tooni ja musta värvi pesu, et neid saaks sobitada erinevate kleitide ja aksessuaaridega.
  • Aksessuaarid, ehted ja lilled teevad riietuse / stiili huvitavamaks ning ainulaadsemaks, teile omasemaks.
  • Loomulikult on võimalik kasutada ka stuudios olemasolevat garderoobi, kangaid ja aksessuaare.

Jumestus ja soeng?

Professionaalse meigi ja soengu / lokkide tegemise saab mugavalt lasta teha meil stuudios. Nii on sul aega enne sessiooni lasta endast veidi poputada  ja puhata ning tunned end sessiooni vältel ka kaunima ja enesekindlamana.

Jumestuse ajaks võid selga panna mugavad dressid või midagi, mis ei sooniks ega jätaks nahale tugevaid rante, paljud eelistavad ka nt homikumantlit.

Palume sul tulla ilma meigita ja värskelt pestud ning kuivatatud juustega, nii jääb stuudios tehtud soeng kohevam ja lokid ilusad ning loomulikud.

Meigi ja soengu tegemine võtavad aega kuni 2h, sellel ajal saad nautida enda poputamist ja seejärel asumegi juba pildistama!

Kus sessioon toimub?

Beebiootuse sessiooni võime läbi viia stuudios või mõnes muus vabalt valitud kohas ning looduses, olenevalt milliseid pilte sa endast soovid. Selle arutame kõik kenasti läbi eelkonsultatsiooni käigus 🙂

Kaitstud foto