ETTEVALMISTUSED FOTOSESSIOONIKS

KONSULTATSIOON

Ennem fotosessiooni kohtume, planeerime ja paneme paika Sinu soovitud sessiooni, arutleme mida sessioonile kaasa võtta, mida selga panna ja kuidas ning milliseid ettevalmistusi teha ja muidugi saame tuttavaks 🙂
Konsultatsioonile tulles võid ka üles pildistada kleidid, pesu, aksessuaarid ja kingad, mida plaanisid sessioonil kanda ja otsida näisipilte, millist stiili pilte sa endast soovid.
Kui oleme kõik plaanid kenasti paika pannud ja tutvunud, tunned sa ennast sessioonile tulles kindlamalt ja mugavamalt ning mina juba tean, milliseid fotosid me tegema hakkame.

MIDA KAASA VÕTTA?

Glamuurse portree sessiooni jaoks soovitan kindlasti kaasa võtta pigem ümber ja liibuva lõikega riided, et tuua välja sinu ilusad naiselikud kurvid.
Otsi oma kapist üles ka need kleidid mida sa võib-olla ei julge või pole saanud kusagil kanda, kleit mis muidu tundub liiga lühike või kitsas, jääb kindlasti pildil teist moodi ja sa veel üllatud, kui kaunis sa selles oled.

Stuudios on olemas ka valik erinevaid kleite, seelikuid ja aksessuaare, millega saad tutvuda eelkonsultatsioonil. Samuti sobivad pildistamiseks ka nt pikad tüll-sellikud ja kleidid või kokteili-ja õhtukleidid, teksad ja topid vabama stiili jaoks, pintsakud ja kontorikleidid ametiportree jaoks jne, oleneb kõik kuidas sa soovid, et sind pildistaksin.

Fotodel jäävad ilusad ilma suure mustrita ühevärvilised toonid, nt, pastelsed, nahatooni ja valge, punane, roheline, sinine, must jne samuti on väga ilusad glitterkleidid ja topid. Kõik milles tunned end hästi ja sulle meeldib, haara kaasa!
Võta kaasa ka erinevaid ehteid ja aksessuaare, need lisavad isikupära ja nii saame teha detailselt viimistletud ja paika pandud  soovitud look´i.

Buduaari pildistamiseks on võimalusi erinevaid, olenevalt millise stiili austaja sa ise oled.
Kirjutan välja ka mõned näited, loomulikult on palju muudki toredat, mida kanda või aksessuaarina kaasa võtta.

Naiselik ja seksikas
 • erinevad pitsist ja trikotaažist bodyd
 •  negližeed, ilusad ja seksikad hommikumantlid
 •  sukatripid ja sukad
 • mehe valge triiksärk
 • erinevad efektsed ehted
 • ka klassikaline pärl jääb kena
 • Paar klassikalisi ja efektiivseid kontsakingi- mida kõrgemad seda parem!
  Pildil jäävad ilusad nude toonis, punased või musta värvi kingad.
Armas ja sportlik
 • mõnus pehme kampsik
 • pikad kootud vms sokid
 • heledad ja lõhkised teksad
 • sportlik Calvin Klein stiilis pesu
 • valge maika ja laheda sõnumiga või tavaline T- särk

ILUPROTSEDUURID

Enne pildistama tulles on soovitav arvestada kõikide tavapäraste iluprotseduuridega nagu manuküür – pediküür, raseerimine või depilatsioon, kreemitamine ja vajadusel koorimine ning kulmude ja juuksejuurte värvimine.

Minu lemmikud on lihtne prantsuse maniküür, ilus ja naiselik särav- või tumedam punane ning tumepruun või must küünelakk. Need toonid jäävad ilusad ja ajatud iga kleidi ja pesukomplektiga.

Keha raseermise ja depilatsiooniga soovitan eelnavalt jälgida, kuidas sinu keha sellele reageerib, et vahel tekkinud punetusi vältida, nii on enne sessioonile tulles juba teada, millal täpselt see iluprotseduur ära teha.

Enne sessiooni kreemita ennast mitu päeva üle terve keha ja vajadusel tee endale üks mõnus kehakoorimine.
Võimalusel palun sul mitte kasutada isepruunistavaid kreeme ja päikest võttes arvestada, et ei jääks tugevaid rante, neid on hiljem fototöötluses äärmiselt raske ja mõnedel juhtudel pea võimatu eemaldada.

PILDISTAMISE PÄEV

Alustame päevaga juba hommikul, et saaksime pildistamiseks maksimaalselt ära kasutada ilusat ja loomulikku naturaalvalgust.

Fotosessiooni päeval palun tule ilma meigita ja värskelt pestud ning kuivatatud juustega, nii jääb stuudios tehtud soeng kohevam ja lokid ilusad ning loomulikud.

Meigi ja soengu tegemine võtavad aega umbes 1,5h, sellel ajal saad nautida enda poputamist.
Seejärel asumegi juba pildistama. Fotosessiooni pikkus on olenevalt paketist ja sinu soovidest 1 – 2h.
Juhendan Sind terve sessiooni ajal ja sätin kõik paika nii, et sa ei pea mitte millegi pärast muretsema.

Minu peamine eesmärk on, et tunneksid end hästi,  mugavalt ning naudid fotosessiooni ja saaksid endast kaunimad mälestused ilusate fotode näol.
Ma tean, et meil on tore, naerame ja sa lahkud stuudiost lai naeratus näol!

Click here to add your own text

Kaitstud foto