FOTOSESSIOONID SISALDAVAD


EELKONSULTATSIOON

Peale fotosessiooni broneeringu kinnitamist ja enne
sessiooni kohtume eelkonsultatsioonis.
Siin arutame läbi kõik sinu mõtted ja soovid ning räägime
läbi kõik sessiooniga kaasneva.
Samuti annan nõu kuidas sessiooni päevaks ettevalmistuda ning mida kaasa võtta.

FOTOSESSIOONI DISAIN

Eelkonsultatasioonis saadud info põhjal asun sinu fotosessiooni disainima.
Arvestan kõigi sinu soovide ja mõtetega ning vaatan, et planeeritud jumestus ja soeng ning kõik läbi arutatud riidekompletid ja taustad looksid terviku ja vastaksid sinu soovitud tulemustele. Kui sessioon toimub väljaspool stuudiot,  lähen vaatan enne sessioonipäeva huvitavaid ja ilusaid paiku jms.

PROFESSIONAALNE JUMESTUSE
JA SOENGU TEENUS

Et saaksid enne sessiooni veel veidi lasta end poputada ja pildistamiseks ettevalmistuda, oleme lisanud professionaalse jumestuse ja soengu teenuse kõikidesse meie fotopaketidesse. Mõlemad iluteenused teostatakse stuudios ennem sessiooni. Meie jaoks on suurim soov rõhutada sinu enda loomulikku ilu ja et sa saaksid end tunda sessioonil veel kaunima ja enesekindlamana.

STILISTIKA

Eelkonsultatsioonis arutame läbi sinu piltide soovitud stiilid ja paneme vastavalt
sellele paika ka riietused mida kaasa võtta, samuti saab riidekomplekte kombineerida ka stuudios olevate kleitide ja kangastega.
Riietusega annab palju mängida ning väikeste muudatustega saab luua täiesti teise meeleolu ja tunnetustega pildid.
Aitan igale komplektile vajadusel juurde valida ka sobivad aksessuaarid, et tuua piltidel välja rohkem sinu eripära vastavalt soovitud stiilidele.

JUHENDATUD FOTOSESSIOON

Terve pildistamise ajal juhendan sind poseerimisel ja sätin kõik viimse detailini paika, et sa ei peaks millegi pärast muret tundma ja saaksid seda sessiooni nautida.
Soovin teha sinust parimad ja kaunimad pildi ja tean, et meil on kindlasti tore ja sa lahkud stuudiost lai naeratus näol!

INDIVIDUAALNE FOTOTÖÖTLUS

Fotosessioonile järgneb põhjalik ja täielik fototöötlus. Valin välja parimad pildid ja
töötlen sinu soove arvestades iga pildifaili eraldi, et lõpptulemusega saaks esiletõsttud ja rõhutatud sinu ilu ning pildid oleksid tõeliselt kaunid.

VALIK ERINEVAID FOTOPAKETTE

Olen kokku pannud erineva pildiarvuga fotopaketid, et kõik saaksid oma soovidele vastavalt valida endale sobiva. Valikus on pakette mis sisaldavad vaid digifaile kui ka neid kuhu lisatud Fine Art paberfotosid.

Kõikide pakutavate fotopakettidega saate
lähemalt tutvuda meie hinnakirjas.

ERINEVATE TRÜKISTE
TELLIMISE VÕIMALUS

Kvaliteetne trükitud foto on imeline mälestus, mis kestab põlvest põlve.
Kuna klientide privaatsus on minu jaoks väga oluline, oleme soetanud fotoprinteri millega trükime kõik teie fotod kõrgkvaliteetsele Fine Art matt fotopaberile.
Suurte seinapiltide ja lõuendite jaoks olen leidnud toreda ja usaldusväärse koostööpartneri, kelle puhul kvaliteet on samuti alati tagatud.